Yanmaz Sünger

Yanmaz Sünger; Ses yalıtım malzemeleri sayesinde gürültünün karşısı alınabilmektedir. Birçok malzemeden üretimi mümkün olan malzemeler stüdyolarda, hastane, okul ve bunun gibi yerlerde kullanılabilmektedir. Bu ürünlerden biri de yanmaz sünger olmaktadır. Bu sünger sayesinde çok yüksek ses yalıtımı sağlanabilir. Aleve karşı devamlı olan sünger, aynı zamanda mükemmel ses yalıtımı özelliğini de kendinde barındırması ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Akustik sünger olan malzeme genel olarak köpükten üretilmektedir ve birden fazla ortamda aşınmaya maruz kalmadan yüksek kaliteli ses yalıtımı sağlamaktadır. Ayrıca bu malzemenin üzerine pvc ve bariyerin eklenmesi ile beraber çok yüksek ses yalıtımı performansı gösterebilir. Bundan başka malzemenin içeriğinde herhangi bir kimyasal hammaddelerin olmaması sebebi ile yanma sonrasında zehirli gaz ortaya çıkmaz. Malzemenin bu özelliğe sahip olması olumlu yönlerinden biridir diyebiliriz.

Yanmaz Sünger Hakkında Detaylar
Akustik düzenlemeler sırasında tercih edilen yanmaz sünger 50, 60 ve 70 DNS yoğunluklarına sahop olmaktadır. Ayrıca içerisinde kullanılan malzeme sayesinde alevin gecikmesine yardım etmektedir. İçeriğinde zehirli gaz bulundurmayan sünger, 100 cm ölçülerinde satışa sunulmaktadır. Yere ve tava yapıştırılması mümkün olan süngerler sayesinde istediğiniz yerde ses yalıtımı sağlama imkanına sahip olmaktasınız. Bundan başka hangi ortamda süngerleri kullanmak istiyorsanız uygun olarak renk seçimi yapabilirsiniz. Ancak seçim sırasında kaliteli malzemeden yapılmış süngerleri tercih etmeye dikkat etmelisiniz. Ayrıca kullanılan hammaddenin zehirli olmaması da önemlidir. Yoksa oluşan yangın durumunda zehirli gaz size zarar verebilir.


Bir firma olarak yüksek kaliteli yanmaz sünger satışı gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerin isteğine uygun olarak üretilen süngerlerimiz sayesinde istediğiniz ortamı ses yalıtımına karşı koruyabilirsiniz. Oldukça etkili bir yöntem olan süngerler alev almaması sebebi ile birçok müşterimiz tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca firma olarak uygun en uygun fiyat tarifeleri ile süngerlerin satışını yaptığımızı da belirtmek isterim.

Eğer sizlerde bu ürünlerden satın almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hızlı bir şekilde sizler için yüksek kaliteli yanmaz sünger temin edebilir ve istediğiniz ortamlara yapıştırarak ses yalıtımının büyük ölçüde önlenmesini sağlayabilirsiniz. Şirket olarak bizimle çalışma sonrasında memnun kalacağınızın garantisini de vermekteyiz.