Kumaş Kaplı Akustik Panel

Kumaş Kaplı Akustik Panel Tekstil ürünleri günümüzde sadece estetik amaçlarla kullanılmıyor. Kumaşları kendimizi çeşitli elementlere karşı korumak, hayat kalitemizi yükseltmek, güvenliği arttırmak hatta teknik amaçlar için de kullanıyoruz. Tekstil ürünlerini kamyonların üzerindeki brandadan, endüstriyel uygulamalara ve reklamlara kadar en zorlu koşullar altında, olabilecek en yüksek performanslı dış mekan donanımına kadar, bizim için yapabileceklerinin son sınırlarına kadar sürekli zorluyoruz. Daha temiz bir üretim ve iç ve dış temaslar sırasında daha düşük etkileşimde olması için sadece performans açısından değil, aynı zamanda çevre standartlarına uygun olması için de koşulları zorluyoruz.

Akustik Panel için Neden Kumaş Tercih Edilmeli
Daha iyi bir ses kalitesi söz konusu olduğunda kumaş kaplı akustik panel kullanımını tavsiye ediyoruz. Amacımız sadece daha iyi bir ses kalitesi sunmak olmayıp, doğru miktarda ses kalitesi sağlamak olarak da tanımlanmalıdır. Kumaşların sadece ambalaj tarzı dayanıklılığı değil, aynı zamanda sağlamlığının da test edilmiş olması gerekir. Kumaş kaplı akustik panel için performansı kanıtlanmış kumaşlarla çalışmaya devam ettiğiniz takdirde, tahminlere dayalı seçenekler arasından seçim yapmak zorunda kalmazsınız. Fiyat konusunda panel başına nominal bir ücrette anlaşma yapmanızı öneririz.

İstediğiniz tür ve renkte kumaş seçimi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ürünlerimizle tasarımcılar için hayatı kolaylaştırıyoruz. Kumaş kaplı akustik panel ürünlerimizin kalınlığı ve tokluğu konusunda müşterilerimizden daima çok iyi geri dönüşler alıyoruz. Akustik panellerde kullanılması için en kaliteli kumaşları üretiyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha uzun süre konuşabiliriz, ama onun yerine gelip görmenizi öneriyoruz. Çünkü bizim adımıza ürünlerimizin konuşmasını tercih ediyoruz. Ürünlerimiz % 100 sağlıklı ve % 100 temizlenebilirdir. Güçlendirilmiş dokuları vardır. Ayrıca ürünlerimiz çevre için de sağlıklıdır. Bütün bu özellikleri tek bir üründe bulmak isterseniz bizim ürünlerimize odaklanmanızı öneriyoruz.


Kumaş kaplı akustik panel için kullanılacak kumaşların elyaflarını seçiminde, kullanılan tekstil kimyasallarının güvenliğine, akustik paneli su ve nemden korumasına, ilettiği hava ve sesin kalitesine ve geri dönüşüme dayalı tekstil ürünlerimizin çevresel etkileri konusunda kapsamlı kalite kontrol testleri yapıyoruz.