Akustik Tavan Paneli

Akustik Tavan Panel: evet akustik tavan panel- yüzer tavan geometrik şekillerde de üretilebilen akustik tavan kaplamasıdır. Tavana yapılan askı aparatları ile montajlamsı yapılmaktadır. Diğer bir adında kanopi tavan paneli olarakta bilinmektedir. Bu akustik tavan panelinin üzeri müşterilerimizin isteği doğrultusunda istenilen renk seçenekleri ile kaplana bilir. Kullanım alanları olarak en çok tercih edilen yerler ofis, spor salonu, yüzme havuzu, amfiler, düğün salonları vb gibi yerlerdir.

Akustik tavan panel mekandaki ses yankılanma preblemi , ses karışıklığı sorunlarını çözer ve ortamdaki ses kirliliğini önleyerek ses dengesiniz sağlar ayrıca dekoratif görünümü ile ortama güzel ve modernde bir görüntü sağlar. Akustik tavan paneli yaptırmayı düşünen siz değerli müşterilerimizin önceliği ürünün kalitesi olmalıdır çünkü bu tür uygulamalar maddi olarakta her defasında yenilenebilecek uygulamalar değildir. Bir kez yaptırıp ömürlük olmasını sağlamak için öncelikle ürünün kalitesinden emin olmak ve işini bilen insanlar tarafından montajının yaptırılması gerekmektedir.

Biz bu işe yıllarını veren bir firma olarak akustik ses yalıtımı işlerinize talibiz bunlarında başında akustik paneli gelmektedir. Sizlere sunduğumuz ürünlerimiz birinci kalite olup her bütçeye uygun kaliteli malzeme temininde gerçekleştirmekteyiz. İşinde uzman kadromuzla bulunduğunuz ortamda en kaliteli malzeme ve işinde uzman çalışanlarımızla en iyisini yapacağımızın garantisini siz değerli müşterilerimize veriyoruz. Sizde bizimle çalışmak isterseniz lütfen irtibat numaralarımızdan bize ulaşıp bizimle çalışabilirsiniz. Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.