Hareketli Akustik Bölme Duvar

Akustik hareketli bölme duvar:  hareketli bölme duvar sistemlerinde genelde çalışma alanlarında kullanılan ortam çalışma alanlarını daha verimli olması adına ayırabilir daha kullanışlı biz mekan sağlayabilirsiniz. Bunun içinde akustik hareketli bölme duvar tamda aranılan sistemdir. Peki akustik heraketli bölme duvar nasıl yapılır nasıl yaptırılır maliyeti nedir. Öncelikle sizde mekanlarınızı ayırmak , bölmek , daha fazla çalışma alanı yaratmak istiyorsanız akustik heketli bölme duvar kullanmanızı bu işin uzmanı olarak tavsiye ederiz. Bir ofis düşünün yada bir banka ortamdaki sesin bir birine karışması yada çalışanların sürekli bir birini görüyor olması hem çalışanmların odaklanması hemde iş verimi açısından çokta iyi bir sistem olmamaktadır. Ortamdaki bir birine karışan ses kirliliğide bu işin cabası.

Sizde kolayca çalıştığınız ortamı daha sessiz, daha konforlu bir hale getirmek için hemen bizimle iletişime geçerek akustik hareketli bölme duvar yaptırabilirsiniz. Öncelikle lütfen sitemizi ve ürünlerimizi dikkatlice inceleyiniz ve sonrasında bizimle irtibata geçiniz ve işi bize bırakın. Alanında en iyilerinden olan firmamız ürün, çalışan ve müşteri memnuniyeti bir arada olarak size en iyi hizmeti sunmaktan onur duyarız. Sizde bize ulaşın ve gelip mekanınızda gereken incelemeleri yaptıktan sonra mekanınız için en uygun ve iyi fiyattaki ürün katoloğumuzla merkanınızın değişlmini sağlayalım.


Kalite asla tesadüf değildir biz kalitemizden yaptığımız işten eminiz siz değerli müşterilermizin bize olumlu dönüşümü bizim için önemlidir ve yaptığımız her işi bu dooğrultuda yapmaya devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ses yalıtım değerlerimiz 39-59 dB ‘dir. Ürünlerimiz DIN, BS, EN 20140-3’e göre testlerden geçmiştir. Hareketli bölme sistemlerimizde istenilirse ahşap veya lamine cam ile yapılabilmektedir. Ofis içi tasarımlar ve dizayn seçeceğiniz ürüne göre tasarlanabilmektedir.