Heraklith Akustik Ahşap Panel

Heraklith akustik ahşap panel gürültüden korunma, herhangi bir modern yaşam veya çalışma ortamının konforu üzerinde önemli rol oynar. Heraklit sessiz ve rahatsız edilmek istenmeyen kişilerin ev ve çalışma alanları için en çok tercih edilen bir malzemedir. Heraklith akustik ahşap panel kullanımıyla özellikle yeraltı garajı üzerindeki mekanlar, teknik odaların yakınında ya da potansiyel olarak rahatsız edici gürültü kaynaklarının yakınında bulunan yerlerde sessiz ve rahatsız edilmeden ev huzuru ya da kesintisiz çalışma alanlarına kavuşabilirsiniz. Bu amaçla heraklith size çok çeşitli yalıtım imkanları sunar. Söz gelimi tarımsal binalarda, hayvanlar tarafından (örneğin, beslenme süresi boyunca )oluşan gürültü de heraklith akustik ahşap panel tarafından emilerek azalır.

Heraklith ahşap yünlü yalıtım panellerinin yüzey yapısının açık olması, onlara olağanüstü akustik yalıtım özellikleri sağlar. Bazı heraklith akustik ahşap panel levhaları, aynı zamanda mükemmel ses emme özellikleri de sergileyen mineral yün izolasyonu ile birleşir ve buna bağlı olarak çeşitli akustik yalıtım çözümleri sunar.
Heraklith ahşap yün yalıtımı, yalıtım gereksinimleriniz için, hepsi bir arada kaliteden ödün vermeyen şekilde çözüm sunar. Heraklith ahşap yalıtım son derece dayanıklı ve çevre dostu bir üründür. Yangına dayanıklıdır. Üstün akustik özelliğini, termal performansla da birleştiren doğal bir üründür.

Heraklith Akustik Ahşap Paneller Nerelerde Uygulanır Aşırı iklim yalıtımını sayabiliriz. Bunu dışında farklı özellikteki yalıtım koşulları istendiğinde de başarılı bir şekilde uygulanır.
Heraklith akustik ahşap panel ve armatürler istediğiniz her şekilde ihtiyaçlarınızı karşılar.

• Garajlar ve yeraltı toprakları
• Bodrum tavanları
• Teknik odalar
• Tarımsal yapılar
• Umumi salonlar ve tiyatrolar
• Dış duvar yalıtımı
• Trafik sesi engellenmesi
• Yüzme havuzları

Akustik: Heraklith ahşap yünü levhaların açık yüzey yapısı, üstün akustik özellikler sağlar.
Dayanıklı: Ahşap yünü yüzeyinin yüksek darbe dayanımı, herhangi bir fiziksel darbeye karşı optimum koruma sağlar.
Çevre Dostu: Heraklith ahşap yünü levhalarda sadece PEFC (Orman Sertifikasyonu Onaylama Programı) sertifikalı ahşap kullanılır.
Yangın Güvenli: Heraklith ahşap yünü levhalar, ısı kalkanı görevi görerek yapıyı yangın esnasında korurlar. Heraklith, çok katmanlı levhalarla sınırlı yanıcı ya da yanmaz (A2 sınıfı) levhalar sunmaktadır.
Termal: Heraklith ahşap yünü levhaları, taşyünü ile kombine edilerek, yaşam ve çalışma alanlarında mükemmel termal yalıtım sağlar.

Kalite Garanti Belgeleri

CE, ISO 9001:2008, ISO 14001:2004,
DIN EN ISO 50001:2011, Institut Bauen und Umwelt e. V.
EPD Certificate, PEFC ST 2002:201