Akustik Kapılar

Akustik Kapılar

Akustik kapılar ses yayın stüdyoları, tiyatrolar, okullar, hastaneler, fabrikalar ve ağır mühendislik tesisleri dahil çok çeşitli mekanlarda kullanım için uygundur.
Akustik çelik kapılar ve çerçeveler, üstün ses aktarım kayıplarını standart içi boş metal ürünlerin şık görünümüyle birleştirir.
Patentli bir ray sistemi, kapalı olduğunda mükemmel sızdırmazlık ile birlikte güvenli ve kolay kullanım sağlar. Akustik kapılar bir bütün olarak tedarik edilir. Bu kapsama kapı çerçevesi, kapı kilidi, menteşeler ve otomatik eşik contası dahildir. Güçlü ve dayanıklı yapı malzemelerinden yapılmıştır.
Firmamızın ürettiği bütün kapılar fabrikada monte edilmiştir. Ayrıca kapılarımız doğru hizalama ve uyum testlerinden geçmiştir. ISO standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Ses yalıtımlı çelik kapılar fabrikada önceden monte edilmiş olan akustik cam ile birlikte verilir. Üstün performans ve maksimum ses azaltma sağlayan yüksek kaliteli ses yalıtımlı kapılar için, sizlere geniş seçeneklerin yer aldığı bir yelpaze sunuyoruz. Bu tarz imal edilen akustik kapıların takılması ses kaynaklı duvar yalıtımının havadan gelen sesi engellemek için uygun şekilde güçlendirilmesini sağlayacaktır. Akustik kapılarımız yüksek fiziksel dayanıklılığa sahiptir. Bunların yanı sıra ileri derecede sesi engellemek için uygun şekilde imal edilmiştir.

Hijyenik Ortamlarda Kullanılan Akustik Kapılar

Firmamızca üretilen akustik kapılar mikrobiyolojik tesis odaları için idealdir. Kapılara contalar, kurşun astar ve çerçeve detayı ile ses azaltma özelliği eklenmiştir. Menteşeli akustik kapılar, yangına dayanıklı alanlar için tasarlanmıştır. Yangın etiketli ürünler tekli veya çift olarak tedarik edilebilir. Düzgün ve kusursuz bir yapıdadırlar. Bunun anlamı bakterilerin toplanabileceği bir çıkıntı ya da girinti olmaması denektir.

Hijyenik Menteşeli Akustik Kapılar

Firmamızın ürettiği akustik kapılar, tiyatroları veya ses kontrolünün hayati öneme sahip olduğu alanlarda ders verirken idealdirler.
Kapılara contalar, kurşun astar ve çerçeve detayı ile ses azaltma eklenmiştir. Menteşeli kapılar yangına dayanıklıdır. Akustik kapılarımız mimari endüstriyel ve güvenlik uygulamaları için ses yalıtımı gerekliliklerini tam olarak karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.
Akustik kapılar tasarlayan mühendislik hizmetlerimiz ile birlikte mekanlarda müşterilerimiz için gelen talepler üzerine ses iletimi kaybı olmasına çalışıyoruz.