Akustik Kumaş

Akustik panelleri, hoparlörleri ve amplifikatörleri örtmek veya doğrudan bir duvara monte etmek için kullanılabilecek çeşitli akustik kumaş modelleri mevcuttur.
Firmamızın size sunduğu kumaşlar akustik duvar panellerini sarmak için kullanılır. Akustik kumaş aynı zamanda ses enerjisini yüzeydeki sesi yansıtmak yerine toplayarak akustik bir panele dönüştürmek için tasarlanmıştır. Akustik kumaş hoparlörlerde, sesin hoparlörden sınırsız olarak geçmesini sağlayacak şekilde üretilir. Kumaşlar yangına dayanıklıdır. Akustik kumaş ofis alanlarında ortamdaki gürültüyü ve konuşmayı azaltmak için orta ve yüksek frekanslı sesleri absorbe etmek için çok uygun bir materyaldir.

Akustik kumaş kaplı paneller hemen hemen her iç mekan için ses ve eko emilimini sağlayan mükemmel bir çözümdür. Gereksinimlerinize bağlı olarak farklı türleri mevcuttur. Tipik olarak ses emilimi için kullanılır, yangına dayanıklı, darbe direnci yüksek ve sesi engellemek için bir bariyer içeren paneller için tasarlanmış konfigürasyonları vardır. Kumaşın altında maksimum ses emilimi için yüksek yoğunluklu fiberglas bir akustik çekirdek bulunur. Bu paneller A sınıfı yangın direncine sahiptir. Hem kamu kesimi, hem de özel tesisler için binalarda tercih edilen gereksinimleri karşılar. Restoranların stüdyoların, ses kaydının, konferans salonlarının, dini mekanların ve daha pek çok mekanda konuşma anlaşılırlığının sağlanması ve ses kalitesini arttırmak için bu malzemeler başarılı bir şekilde kullanılıyor.

Akustik kumaş uygulaması ile müzisyenlerin, müzik tutkunlarının, ve özel anlamda müzik severlerin istediği gibi bir odada doğru seslendirme sağlanmayı başarıyoruz. Bu konuya ne kadar önem verildiğinin farkındayız. Sektördeki en yüksek ve etkili akustik ile malzemelerinden yapılmış en etkili ses panellerini ve bas tuzaklarını tasarlıyoruz. Kesinlikle performanstan ödül vermeden olabilecek en düşük fiyatlı ürünleri sizlerin beğeninize sunuyoruz.

Akustik Kumaş Renk Kartelası

Akustik kumaşlar, güçlü ses emici performansı, dayanıklılığı ve şık görünümü ile akustik ve estetik ihtiyacınıza aynı anda cevap verir. Akustik kumaşlar harika görünür ve kulağa hoş gelen bir ortam yaratmanızı sağlar. Akustik kumaşlar ,kayıt stüdyoları, ev sinemaları ve diğer kritik dinleme ortamları için harika bas tuzakları içerir. Akustik kumaş kolay temizlenebilir özelliktedir. Bu şık ve kaliteli bir ortam yaratan kumaşlar nemli bir bezle kolayca temizlenir.