Akustik Masa Separatörü

Akustik Masa separatörü yada akustik masa separatörü olarak bilinen adından da anlaşıldığı üzere ofis,okul,kütüphane,internet cafe vs. Kamu alanlarında ortak bir masa kullanımında masayı çoklu olarak bölmeye yarayan panellerdir. İçerdiği ses yalıtımından dolayı seslerin birbirine karışmasını ve ortamda oluşabilecek ses karmaşasını önlemiş olur. Uygulanacak alan konumuna göre yan yana veya karşı karşıya olacak şekilde içerisinden kablo ve priz yuvası konulabilecek şekilde oluşturulur.

Ürünün sağlıklı kullanım sağlaması açısından hem görsel hemde konforlu olması için her iki yüze için de cam melamin ahşap kaplama ve kumaşlı panel uygulanabilir. Bunun yanı sıra kullanıcıları memnun etmek adına separatör üzerine kalemlik,yatay dikey raf paneller uygulanabilir.

Geniş olmayan ve çoklu çalışma gerektiren mekanlar için ferahlık sağlayacak ve sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturacak olan masa separatörleri bu tarz mekanlar için elzem ofis aksesuarlarından biridir. Ses ve görüntü karışıklığını engellemesinden dolayı konsantrasyonu arttıracak ve verimli çalışma ortamı sağlayacaktır.

Ayrıca kişiye özel çalışmalarımızla istediğiniz ebat ve ölçülerde ürün çalışmamız mümkündür. Her bütçe ve farklı ebatlarda çalışılabilir. Bizler için en önemli olan müşterilerimizin memnuniyetidir. Tüm ürünleri keyifli günlerde kullanmanız için hem uygun fiyatlı hem kaliteli ürün portföyümüzü incelemenizi öneririz. Sizler de ofis, okul, kütüphane yada evinizde ortak bir çalışma alanı yaratmak için bu ürünlere sahip olmak isterseniz web sitemizi inceleyebilir,alanında uzman müşteri hizmetlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.