Flexi Akustik Kare Sünger

Flexi Akustik Kare Sünger Mekanların akustik düzenlemesi için kullanılan flexi akustik kare sünger, ortamda bulunan eko ve yankıları engellemek amaçlı tercih edilmektedir. Orta ve yüksek frekanslı seslerin yalıtımında en iyi performanslardan birini veren flexi sünger, genellikle zaten bu amaçlarda kullanılmaktadır. Kare şeklinde olan sünger çok şık bir tasarıma sahip olduğundan dolayı yan yana uygulandığı zaman ek yerlerini de gizleyebilmektedir. Bunun yanı sıra mekanın görüntüsünü bozmamak adına kablo kalabalığından kurtulmak için de kabloları flexi süngerin altına gizleyebilirsiniz.

Evinizde küçük bir müzik veya sinema odası oluşturmak istiyorsanız, solid yapıştırıcıyla birlikte kurulumunu yapabileceğiniz flexi akustik süngeri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kendinden yapıştırıcı özelliğine sahip malzemeden üretilen süngeri de tercih ederek kurulumu daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Yoğunluğu ve kalınlığı sizin tercihinize göre belirlenen flexi akustik kare sünger, üst düzey emiş gücünün olması sayesinde sizin istediğiniz gibi bir ses yalıtımının oluşmasını sağlayacaktır. Dış sesin içeri yansımamasıyla birlikte iç sesin de dışarı yansımaması iyi bir ses yalıtımının temel prensiplerindendir. Bu yüzden birçok stüdyoda flexi süngerleri tercih edilmektedir.

Kullanım alanı geniş olan sünger genellikle stüdyo, televizyon kanalları, reji odaları ve radyolar gibi ses yalıtımı gerektiren alanlarda kullanılmaktadır. Eğer profesyonel bir akustik düzenleme beklentisindeyseniz, sadece duvarlara değil de aynı zamanda tavana da süngerleri bilir kişilere uygulatabilirsiniz.


Flexi süngerlerin ebatı 50cm x 50 cm olmaktadır. Kalınlığı isteğe bağlı olarak 4 ve 5 mm olan süngerin anstrasit rengi de mevcuttur. Yoğunluğu 26 DNS olan süngerin daha da yoğun olması sağlanabilmektedir. Poliüretan malzemeden üretilen süngerin uygulaması da sıvı solid yapıştırıcıyla gerçekleşmektedir.
Birçok alanda kullanıma açık olan flexi akustik kare sünger kaliteli malzemesiyle her zaman tercih edilmektedir. Firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilen süngerin siparişini de bizden yapabilirsiniz. Eğer uygun fiyata flexi akustik sünger sahibi olmak istiyorsanız, firmamızı tercih edebilirsiniz. I. sınıf malzemeden üretilen süngerin ses yalıtımından memnun kalacağınızdan da hiç şüpheniz olmasın.