3 Boyutlu Akustik Duvar Paneli

3 Boyutlu Akustik duvar paneli ses yalıtımı olan her ortamlarda kullanılması gereken iç ve dış yüzeyli olan panellerdir. Asıl amaç ortamdaki eko ve yankıyı en alt sınırta indirmek ve ortamdaki fazla sesi çekmesidir. İletişim kurulan her ortamdakı ses kalitesini arttırmayı planlayan bu 3 boyutlu akustik duvar paneller ön ve arka yüzü yanmaz ses yutucu malzeme kaplı olup değişik renk ve model seçenekleride mevcuttur. Akustik yalıtım için kullanılan bu paneller mekanın ses yalıtımını sağlıklı ve kaliteli hale getiriyor.

Her geçen gün gelişen teknoloji bizlerin de ürün yelpazesini arttırarak sizlere güvenilir,sağlıklı ve kaliteli bir iç mekan oluşturmamızı sağlıyor. Bulunduğu ortamın eko ve yankı seviyesini düzenleyen bu paneller konser salonu, konferans salonu,tiyatro, stüdyo vs. Ortamlarda kesinlikle kullanılması gereken ve ortam akustiğini düzenleyen ürünlerdir. Tasarım ve renk seçenekleriyle tüm iç mekan kullanımlarına oldukça uygundur.Diğer bir özellik ise İç mekandaki sesin dışarı dışarı dışardaki sesin içeri geçmesini önleyerek mevcut bina içerisinde farklı salonların aynı anda farklı amaçlarla kullanılmasına rahatlık sağlayacaktır.

Kullanıldığı amaç yanı sıra mekanın dekorasyon ve uyumuna da katkı sağlayacaktır. Dekoratif ve hoş görüntülü ortamlar oluşturacaktır. Bir çok kullanım alanı olan bu 3 boyutlu akustik duvar paneller hem mekandaki refah seviyesini yükseltecek hemde şık bir görüntü sağlayacaktır.
Sizler de uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler arıyorsanız web sitelerimizi inceleyebilir. Kaliteli ve güvenli müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz. Bizlerle çalışmayı düşündüğünüz taktirde tüm model ve ürünlerimizle hizmetinizde olmaktan gurur duyarız.