Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtım Malzemeleri / Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri / Ses Yalıtım Ürünleri

Günümüzde insanları sıkıntıya sokan durumlardan biri de gürültülü ortamların içerisinde yer almaktır. Oluşan gürültü sesler birçok insanı rahatsız etmekle beraber uzun süreli strese girmesine bile neden olabilir. Bu gibi olaylarla yaşamamanız için kurumlar mekanların kurulumu zamanı ses yalıtım malzemeleri kullanamaya dikkat etmektedir. Okul, üniversite, hastane ve buna benzer daha birçok yerde gürültünün oluşmaması için önceden ses yalıtımına karşı prosedürler hayata geçirilmektedir. Ses yalıtımı bundan başka sinemalarda da seslerin birbirine karışmasını önlemek için yapılmaktadır. Günümüzde ses yalıtımı malzemelerine olan ihtiyacın arttığını ve her daim gerekli bir ürün olduğunu belirtmeliyiz

Ofis Ses Yalıtımı

İyi bir ofis akustiği, daha verimli çalışmanızı ve daha az yorulmanızı sağlar. Mekanları, hedeflenen amaçlar doğrultusunda en iyi akustiğe ulaştırmak görevimiz.

Sinema Salonu Akustik Tasarım

Sinema salonlarında ortamı istenmeyen seslerden arındırmak, oluşabilecek ses olaylarını engellemek için akustik paneller, kumaş kaplı paneller kullanılarak uygulama yapılır.

Toplantı Odası Ses Yalıtım

Toplantı salonu akustik tasarım yaptırarak mekana şık bir görünüm kazandırmanın yanında içerdeki akustik denge sayesinde daha kaliteli bir iletişim sağlanır.

Jeneratör Odası Ses Yalıtımı

Açık ofis ses yalıtımı çalışma ortamlarının daha verimli hale getirilmesi için yapılan akustik düzenleme ve ses yalıtımı uygulamalarıdır.

Home Sinema Ses Yalıtımı

Ev sinema odası yalıtımı ses sistemlerinin çıkarmış olduğu gürültü ve yankıyı engellemek ayrıca ses geçişlerininde önüne geçmek için yapmaktayız.

Tiyatro Salonu Akustik Kaplama

Tiyatro salonu ses yalıtımı yapılırken bir başka dikkat edilmesi gereken konu ise ortamın dekoratif gözükmesidir. Kalabalık ortamlar olduğundan dolayı ortam akustiğide gerekir.

Spor Salonu Ses Yalıtımı

Stüdyolar ses kayıt odaları ve müzik odaları ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerin en önemli ve olması kesin olan uygulamalardandır.

Müzik Odası Ses Yalıtımı

Müzikle ilgilenenler için veya çocuğunuzun müziğe olan ilgisinde komşuların hem rahatsız olmasını önlemek hem de odanın, akustik ses yalıtımının iyi olması gerekmektedir.

Konferans Salonu Akustik Ses Yalıtımı

Konferans salonu akustik tasarım yaptırarak mekana şık bir görünüm kazandırmanın yanında içerdeki akustik denge sayesinde daha kaliteli bir iletişim sağlanır.

Çağrı Merkezi Akustik Ses Yalıtımı

Çağrı merkezlerinde bir çok kişi konuştuğundan ortamda gürültü ve ses karmaşası kaçılınmazdır.Bu gürültüyü ortadan kaldırmak için ses yalıtımı yapılmalıdır.

Restaurant Cafe Ses Yalıtımı

Restorant, cafe, bar gibi işletmelerde şüphesiz ses kirliliğinin yaşanmaması gerekmektedir. İnsanların yemeklerini yiyerek keyifli vakitlerler geçirebilmesi için ses yalıtımı önemlidir.

Zemin Titreşim Ses Yalıtımı

Atış poligonlarında ses yalıtımının yaplıma sebebi yüksek silah sesinin çevredeki insaları rahatsız etmemesi yüksek ses ve gürültüyü kesmek amacıyla ses yalıtımı yapılır.

Son olarak ses yalıtım malzemeleri arasında kullanılan ürünün melamin köpüğü olduğunu söyleyebiliriz. Ses yalıtımında oldukça etkili bir yöntem olarak kullanılan bu ürün sayesinde gürültünün büyük ölçüde önlenmesi mümkün olmaktadır. Ürünün melamin plastiğinden yapıldığını da belirtmek isteriz.
Ayrıca bizim firmamızı tercih ederek yüksek kaliteli ses yalıtım malzemelerinden yararlanabilirsiniz.