Akustik Sünger

Akustik Sünger

Günümüzde bazı sebeplerden dolayı ses yalıtımı malzemelerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu malzemeler sayesinde gürültünün oluşması önlenmektedir. Birçok kuruluş ve merkezlerde ses yalıtımı malzemelerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu malzemelerden biri de akustik sünger olmaktadır. Bu malzeme sayesinde ses yalıtımı büyük ölçüde azalmaktadır. Hatta ses yazma stüdyoları daha iyi ses oluşması için akustik sünger kullanmaktadır. Ses yutumu ürünü poliüretan ve melamin gibi hammaddelerden oluşmaktadır. Bu malzemelerden yapılan sünger duvar ve tavanlara rahatlıkla monte edilebilmektedir. Birbirinden farklı yüzeylerde üretilen akustik süngerler piramit ve labirent şeklinde yapılabilir. Malzeme ayrıca en etkili ses yalıtımı malzemesi olarak da bilinmektedir. Birden fazla kullanım alanı olan akustik sünger bodex ve ses yalıtım bariyeri ile beraber yüz oda seviyesinde ses yalıtımını oluşturabilmektedir.

Akustik Sünger Fiyatları

Birden fazla kulanım alanı olan akustik sünger fiyatları boyuna ve kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Eğer kaliteli bir stüdyo kuracaksanız ve ses yalıtımı konusu sizin için ço önemliyse mutlaka kaliteli sünger tercih etmeniz gereklidir. Beyaz, siyah gibi renkleri olan süngerler esnek yapıya sahip olmaktadırlar ve uygulaması oldukça basittir. Ayrıca kullanılan yalıtım malzemelerinin uzun ömürlü olduğunu da belirtmek isteriz. Eğer bulunduğunuz ortamda maksimum akustik performans almak istiyorsanız daha kaliteli malzemeler tercih etmeniz gereklidir. Bu zaman akustik sünger ve beyaz renkli ürünlerin kullanımı gerçekleştirilebilir.
Eğer ses yalıtımı gibi bir ihtiyacınız varsa bizim firmadan malzeme satın alabilirsiniz. En kaliteli ses yalıtımı malzemelerini sizler için en uygun fiyatlarla sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. Bir firma olarak daima müşterilerimiz için yüksek kaliteli malzemeler sunuyoruz. Şirketimize müşteri memnuniyeti her şeyden daha önemli olması sebebi ile sizlere yüksek kaliteli ses ve aynı zamanda ısı yalıtım malzemelerini uygun fiyat tarifeleri ile sunmaktayız. Hatta isterseniz akustik sünger satın alarak kendinize profesyonel bir ses stüdyosu kurabilirsiniz. Akustik süngerlerimiz birçok malzemeden yapılabilmektedir. Hangi malzeme sizler için uygunsa önceden sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz süngerin renk ve boyutlarını da bize belirterek hemen siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca çalışma sonrası memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.